آغاز مسابقات مستر المپیای آماتوری ۲۰۱۹ چین

مسابقات مستر المپیا آماتوری چین

مسابقات مستر المپیای آماتوری ۲۰۱۹ چین در تاریخ ۷ الی ۹ تیر ۹۸ همزمان با ۲۸ الی ۳۰ ماه ژوئن ۲۰۱۹ در شهر پکن چین برگزار خواهد شد.

مسابقات مستر المپیای آماتوری چین

در این مسابقات به ۳ نفر برتر اورالی هر رشته کارت حرفه ای تعلق خواهد گرفت و دارندگان کارت حرفه ای جواز حضور در مسابقات حرفه ای را خواهند داشت.

برگزار کننده این مسابقات  گروه صنعتی فرهنگی Beida Jade Bird می باشد و این مسابقه  تنها مسابقه رسمی مجوز المپیا LLC می باشد که شرایط لازم برای شرکت از تمامی کشور ها را فراهم کرده است و بیش از ۱۰۰۰ ورزشکار از بیشتر از ۴۰ کشور مختلف در این مسابقه شرکت خواهند کرد.

هزینه شرکت در مسابقات مستر المپیای آماتوری چین

هزینه شرکت در این مسابقات برای هر نفر ۲۰۰ دلار و هزینه رنگ نیز ۱۰۰ دلار می باشد و درصورتی که ورزشکاری بخواهد در بیش از یک رشته شرکت کند، باید برای هر رشته معادل ۲۰۰ دلار را پرداخت کند!

این مسابقات با توجه به استانداردهای بین المللی مسابقات آماتور المپیا ایجاد برگزار می گردد و برای اطمینان از مطابق بودن رقابت و عدالت در این مسابقات، مدیر کارشناسان از Mr.Olympia آمریکا خواهد بود.

تیم قدرتمند لاماسیا با سرپرستی جناب آقای علیرضا صاحب زمانی در این مسابقات شرکت می کند که برای این تیم قدرتمند آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم مانند سال گذشته بترکونن و در مستر المپیای آماتوری چین نتایج مطلوبی را بدست بیارن.

طی این چند روز ، شاهد تلاش های علیرضا صاحب زمانی برای کسب نتایج خوب توسط ورزشکارانش بودیم و برایشان آرزوی موفقیت داریم.

وزن کِشی و رنگ زنی ورزشکاران انجام شده است و نتایج مسابقات را خدمت شما اعلام خواهیم کرد
با ما همراه باشید در www.Antus.ir

+ برای دیدن نتایج اینجا کلیک کنید.

ایا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین آرا / ۵. تعداد آرا

به اشتراک گذاری در