با آنتوس بیشتر آشنا شوید

” آنتوس ” پلتفرمی برای مدیریت مجموعه های ورزشی است که فاز اول آن ، نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی می باشد.

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی آنتوس

چرا باید مشترک آنتوس باشید؟

شاید سؤال شما این باشد که چرا باید به آنتوس بپیوندید !؟
بخواهیم ابتدای کار و خیلی خلاصه بگیم :
آنتوس دقیقا همان چیزی است که شما برای مدیریت باشگاه بدنسازی خود و همچنین جذب مشتریان بیشتر بدان نیاز دارید و با پیوستن به آنتوس این مطلب را با عمق وجود خود حس می کنید.
بخواهم ساده بگویم:
اگر دنبال نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی هستید، شک نکنید و با آنتوس همراه باشید.
در آنتوس ارائه خدمات را با بالاترین کیفیت لحاظ کرده ایم چون شما لایق بالاترین کیفیت هستید.
یکی از نقاط قوتی که در آنتوس وجود دارد، این است که سه سال کامل و در ۱۵ باشگاه مورد استفاده قرار گرفته و در این سه سال تمامی مشتریان ما با بیان نیاز های خود آپشن هایی را‌ که برای مدیریت باشگاه بدنسازی لازم است را به تیم بازاریابی ما اعلام نمودند.
پس از تصویب امکانات مطرح شده در تیم اجرایی، تمامی نیاز های باشگاه داران عزیز به نحو احسن پاسخ داده شد و از این جهت آنتوس دقیقا همان نرم افزاری است که برای مدیریت باشگاه خود نیاز دارید و تمامی نیاز های شما با ریز ترین جزئیات از طریق آنتوس برآورده می شوند.

تیم تحقیق و توسعه آنتوس با بررسی و آنالیز سایر نرم افزار های مدیریت باشگاه بدنسازی موجود در داخل و همین طور در خارج از کشور، تمامی امکانات مورد نیاز را شناسایی کرده و در اختیار تیم توسعه قرار دادند تا در فاز های متعددی بر روی آنتوس اعمال شوند.

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی آنتوس

ارزش پیشنهادی آنتوس برای باشگاه های بدنسازی

مدیریت آسان باشگاه بهمراه رضایت کامل اعضای محترم باشگاه …

جدای از موارد یاد شده در بالا، خیلی از نیاز ها برای مدیریت باشگاه بدنسازی و همین طور خیلی از نیاز ها برای بدنسازان عزیز هنوز آن گونه که شایسته آن هاست پاسخ داده نشده اند.بعنوان مثال خیلی از علاقمندان رشته بدنسازی نحوه صحیح انجام حرکات را نمی دانند و از طرفی هم
بدین ترتیب با آنتوس ، با بالاترین کیفیت و در کنار بهترین مربی های بدنسازی ایران که خود آنها نیز برای مدیریت باشگاه بدنسازی خود از این نرم افزار استفاده می کنند به این نیاز بدنساز های عزیز پاسخ میدهیم.
بدین ترتیب است که نصب و راه انداری این نرم افزار در باشگاه بدنسازی شما ، خود یک عامل جذب برای باشگاه شما می باشد و رضایت اعضای باشگاه شما را در سطح بالاتری خواهد برد.

از همه مهمتر خدمات آنتوس به صورت کاملا آسان و یکپارچه در دسترس قرار می گیرند و روال های پیچیده را حذف کرده ایم تا این خدمات برای همگان براحتی قابل استفاده باشد.

آنتوس برای چه باشگاه هایی کاربرد دارد؟

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی آنتوس

باشگاه های بدنسازی حرفه ای

همه ما میدانیم که باشگاه های حرفه ای خدمات گسترده تر و متنوع تری را به مشتریان ارائه میدهند ، آنتوس با نیاز سنجی در ۱۵ باشگاه مختلف طی سه سال ،امکانات ویژه ای در اختیار شما می گذارد تا بتوانید تمامی این خدمات را در نسخه حرفه ای مدیریت کنید.


نرم افزار مدیریت باشگاه های بدنسازی

باشگاه های بدنسازی بزرگ

در آنتوس این امکان فراهم شده است که متناسب با نیاز هر باشگاه یک نسخه مخصوص آنها ایجاد شود ، تا در صورت نیاز نداشتن به خدمات ویژه نرم افزار،هزینه ی اضافی را متقبل نشوند.


اتوماسیون باشگاه های بدنسازی

باشگاه های بدنسازی کوچک

اگر یک باشگاه کوچک هستید و میخواهید مدیریت کاربران خود را بصورت ساده و راحت انجام دهید ، میتوانید از یکی از نسخه های آنتوس استفاده کنید.پیشنهاد ما نسخه نقره ای است .

اپلیکیشن اندروید آنتوس ، راه ارتباطی مربیان و ورزشکاران

به سادگی و در همه جا با تلفن همراه خود با ورزشکاران خود ارتباط بگیرید ، به آنها ، برنامه تمرینی بدهید و پیشرفت آنها را کنترل کنید.

نرم افزار مدیریت باشگاه های بدنسازی

برگزاری دوره ها

تمام دوره هایی که ورزشکار تا کنون شرکت کرده را همراه با لیست حضور او ببینید همچنین میتوانید پرداختی های هر یک از دوره های ورزشکار را مشاهده کنید

بهترین نرم افزار باشگاه بدنسازی

برنامه ها

شما میتوانید در این قسمت تمامی تراکنش های عضو اعم از پرداختی ها و لیست هزینه ها به همراه ریز جزئیات آن مشاهده کنید.

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی آنتوس

مشاهده امور مالی

ورزشکار میتواند براحتی با مربیان ارتباط برقرار کرده و از آنها مشاوره بگیرد.همچنین
برنامه های تمرینی و غذایی ورزشکار را که توسط مربی او ثبت شده ببینید و تغییر اندازه و حجم عضلات و … را برای محک زدن درصد پیشرفت مشاهده کنید.

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی

تسهیل در حضور و غیاب

در صورت بروز هر گونه مشکل در فرایند حضور و غیاب در باشگاه، ورزشکار میتواند با تلفن همراه خود نسبت به حضور و غیاب خود در باشگاه اقدام کند.

نرم افزار باشگاه بدنسازیبا افتخار ، پذیرای شما هستیم.

شما هم می توانید آنتوس را در کنار خودتان داشته باشید، ما به وجود شما در کنار خودمان می بالیم.

مشاهده امکانات بیشتر نرم افزار