ورود

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
حساب ندارید؟ ثبت نام

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی آنتوس

بهترین نرم افزار باشگاه ورزشی در ایران

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی آنتوس برای باشگاه های بدنسازی و تمامی اماکن و سالن های ورزشی در هر سطح و اندازه ای مناسب و قابل اجراست.
ما فراتر از یک نرم افزار حضور غیاب باشگاه و نرم افزار مدیریت شهریه باشگاه عمل کرده ایم و به شما کمک میکنیم که با نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی آنتوس ، علاوه بر مدیریت حرفه ای و آسان ، پرستیژ کاری و جذب ورزشکاران و اعضای مجموعه خود را نیز بالا ببرید، با جامع ترین اتوماسیون باشگاه ورزشی ، مجموعه ی ورزشی خود را رشد دهید و علاوه بر افزایش درآمد باشگاه خود، زمان بیشتری را برای خود ذخیره کنید.

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی

آنتوس یک نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی و مجموعه های ورزشی است

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی آنتوس ، بگونه ای طراحی شده که تمامی اطلاعات و سوابق یک عضو ، اطلاعات مربیان و دوره ها ، روند فروش و خرید اعضا از فروشگاه و همچنین قابلیت برقراری ارتباط با اعضا را در هر زمانی دارد.

نرم افزار باشگاه بدنسازی آنتوس ، متناسب با باشگاه ها و سالن های مختلف طراحی شده و یک نرم افزار جامع به شمار میرود. نرم افزار آنتوس با داشتن یک سیستم عضویت کامل ،ورودو خروج اعضا ، اپلیکیشن موبایل ، محاسبات مالی ، دوره ها و کلاس ها ، کنترل دسترسی ، مدیریت حرفه ای فروشگاه و امکانات دیگر ، کلیه نیاز های شما را برای اجرای کارآمد تر باشگاه شما ، برآورده میکند.

اتصال به انواع دستگاه های کنترل تردد اعضا

آیا دنبال راه حل سریعی برای کنترل کامل عبور و مرور اعضا در باشگاه هستید؟
حل این مشکل رو به آنتوس بسپارید

آنتوس با پشتیبانی از دستگاه های ثبت اثر انگشت و اسکن چهره ، گیت های ورود و خروج ، کارت های آر اف آیدی و بارکد اسکنر ، میتواند به راحتی عبور و مرور و سررسید شهریه های اعضای شما را کنترل کند. نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی آنتوس با این روش ها به شما امنیت و آرامش بیشتری میبخشید. آنتوس یک نرم افزار تحت وب است و در هر کجای دنیا میتوانید برا اطلاعات باشگاه خود دسترسی داشته باشید. همچنین ما سطح دسترسی را برای کاربران نرم افزار اعمال کرده ایم ، بدین صورت که تنها مدیر به تمامی بخش های نرم افزار دسترسی دارد و تنها مدیر میتواند به کاربرانی که در نرم افزار تعریف کرده است ،اجازه دسترسی به بخش های مختلف نرم افزار را بدهد. آنتوس در تلاش برای بدست آوردن اعتماد شماست.

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی

نسخه موبایلی اعضای باشگاه

اعضای خود را مشارکت دهید ، برای آنها از نرم افزار باشگاه ، اطلاعیه و برنامه تمرینی بفرستید و به آنها حرکات را آموزش دهید

در حال حاضر نسخه “اندرویدی” آنتوس فعال است و نسخه “آی او اس” آنتوس در حال توسعه است. اعضا با نسخه موبایل میتوانند حساب خود را بروز کنند ، حساب خود را شارژ کنند ، از مربیان باشگاه برنامه بگیرند و بدهی ها و حضوری خود را مشاهده کنند. در فاز های بعدی ، نسخه موبایل برای مدیر باشگاه و همچنین مربیان نیز ارائه خواهد شد( نرم افزار اندروید مدیریت باشگاه بدنسازی آنتوس )

نرم افزار مدیریت باشگاه

“یک واقعیته که آنتوس تمام ابزار های لازم جهت مدیریت و رفع نیاز های باشگاه من را دارد. من بعنوان یک مدیر باشگاه استفاده از این نرم افزار را برای مدیریت باشگاه بدنسازی توصیه میکنم. ظاهر نرم افزار بسیار زیبا و ساده است. واقعا نمیتوانم بدون آنتوس باشگاه خود را به درستی مدیریت کنم!”

اقای محتشم خزیمه ، باشگاه ذوالفقار ، بیرجند

نرم افزار مدیریت باشگاه

“تقریبا دو سال است که بصورت حرفه ای باشگاه بدنسازی خود را اداره میکنم.آنتوس را از ابتدا انتخاب کردم اما فهمیدم انتخاب درستی داشتم. پشتیبانی تیم آنتوس عالیست و در روز افتتاح باشگاه هم بشدت باعث اعتماد و جلب رضایت اعضای باشگاه شد. واقعا از تیم آنتوس متشکرم.

اقای مهدی پروینی ، باشگاه مالک اشتر ، بیرجند

نرم افزار مدیریت باشگاه

.من از این ویژگی آنتوس که اپلیکیشن موبایلی برای اعضا را هم فراهم کرده بسیار راضی هستم. اعضای باشگاه بصورت آنلاین حساب خود را چک میکنند و برنامه میگیرند و صورتحساب خود را پرداخت میکنند.خیلی خوب است که میتوانم سایز گیری افراد را هم در نرم افزار داشته باشم.

سرکار خانم خوشباف ، باشگاه کلبه سلامتی ، بیرجند

ویژگی هایی که شما را به آنتوس بیشتر علاقه مند میکند

GymMaster 247 Access control icon

کنترل دسترسی

هر کسی نمیتواند به اطلاعات ذخیره شده به نرم افزار دسترسی داشته باشد.مگر کسانی که خودتان انتخاب کرده اید!

GymMaster integrated billing icon

صورتحساب مالی دقیق

گردش مالی کامل باشگاه ، هزینه ها و درآمد های خود را در بازه های های دلخواه از نرم افزار دریافت کنید.

GymMaster Point of Sale icon

اعضای جدید

ورودی های هرروز خود را کنترل کنید و رشد و افت تعداد اعضای باشگاه خود را بسنجید

GymMaster membership management icon

مدیریت اعضا

به اعضای خود یک تجریه ی استثنایی از نرم افزار بدهید. بگذارید از راحتی کار در باشگاهی که به وقت آنها اهمیت میدهد لذت ببرند.

GymMaster booking and scheduling icon

پشتیبانی آنلاین

در صورت نیاز به هرگونه پشتیبانی ، تیم آنتوس در خدمت شماست. ما قدردان اعتمادی که به ما داشته اید هستیم.

GymMaster website integration icon

همیشه در باشگاه

آنلاین و حتی در سفر به باشگاه خود نظارت داشته باشید! سرویس های ابری ما به شما در هر کجای دنیا خدمت میکنند.

GymMaster go mobile icon

به سمت موبایل

خودتان را از جلوی میز و لپ تاپ آزاد کنید! چه اعضا ، چه مدیر و چه مربیان با نسخه موبایل با سرعت بیشتری به کارشان ادامه خواهند داد.

GymMaster Automation icon

اتوماسیون

ابزار هایی که میتوانید با آن ، اعضای خود را راضی نگه داشته و حتی کاری کند که برای شما تبلیغ کنند را با آنتوس تجربه کنید

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی

هنوز به آنتوس شک دارید؟

در صورتی که به آپشن خاصی نیاز داشته باشید کافیست تا آن را به تیم پشتیبانی آنتوس اعلام کنید!

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی آنتوس ( نرم افزار مدیریت اماکن ورزشی ) ، طی سه سال و با تست در 15 باشگاه مختلف توسعه داده شد. با دریافت بازخورد از این باشگاه ها، آنتوس را به یک نرم افزا جامع تبدیل کرده ایم.پس اگر به آپشن خاصی در نرم افزار نیاز پیدا کردید کافیست آنرا به ما بگویید تا در بروزرسانی بعدی ، آنرا روی لپ تاپ خود داشته باشید. به همین سادگی!

افتخار ما ، انتخاب شماست

میتوانید با لینک زیر ، درخواست دموی نرم افزار را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. یا هم میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر ، از راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.