ورود اعضا

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
حساب ندارید؟ ثبت نام

نرم افزار باشگاه بدنسازی و مدیریت اماکن ورزشی + اندروید – اتوماسیون باشگاه ورزشی

آنتوس ، از جمله تخصصی ترین نرم افزار های باشگاهی حال حاضر می باشد که برای باشگاه های بدنسازی و تمامی اماکن و سالن ها و مجموعه های ورزشی در هر سطح و اندازه ای مناسب و قابل اجراست.
ما فراتر از یک نرم افزار حضور غیاب باشگاه و مدیریت شهریه عمل کرده ایم و به شما کمک میکنیم که با نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی آنتوس ، علاوه بر مدیریت حرفه ای و آسان ، پرستیژ کاری و جذب ورزشکاران و اعضای مجموعه خود را نیز بالا ببرید، با جامع ترین اتوماسیون باشگاه ورزشی ، مجموعه ی ورزشی خود را رشد دهید و علاوه بر افزایش درآمد باشگاه خود، زمان بیشتری را برای خود ذخیره کنید.

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی

آنتوس تخصصی ترین نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی و مجموعه های ورزشی است

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی آنتوس بگونه ای طراحی شده که تمامی نیاز های مدیریتی باشگاه ورزشی شما را برطرف می کند و نکته قابل توجه این است که این نیاز ها از طریق خود مدیران مجموعه های ورزشی و باشگاه های بدنسازی مطرح شده و به نرم افزار افزوده شدند.
شما در نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی آنتوس  اطلاعات و سوابق تمامی اعضا اعم از اطلاعات هویتی ، شهریه ای و حضور و غیاب ، اطلاعات مربیان و دوره ها ، روند خرید اعضا از فروشگاه و همچنین قابلیت برقراری ارتباط با اعضا را در هر زمانی دارد. نرم افزار باشگاه ورزشی آنتوس ، متناسب با نیاز باشگاه ها و سالن های مختلف طراحی شده و
یک نرم افزار جامع به شمار میرود. نرم افزار آنتوس با داشتن یک سیستم عضویت کامل ،ورود و خروج اعضا ، حضور و غیاب اعضا، اپلیکیشن موبایل ، محاسبات مالی ، دوره ها و کلاس ها ، کنترل دسترسی ، مدیریت حرفه ای فروشگاه و بسیاری از امکانات دیگر ، کلیه نیاز های شما را برای مدیریت کارآمد تر و حسابداری دقیق باشگاه شما ، برآورده میکند.

نرم افزار باشگاه بدنسازی

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی آنتوس

برای چه باشگاه هایی کاربرد دارد؟

نرم افزار باشگاهی آنتوس توسط یک تیم حرفه‌ای و با همکاری بالغ بر 300 مجموعه‌ ورزشی توسعه داده شده است و طراحی این نرم افزار به گونه ایست که نیاز باشگاه های مختلف از جمله باشگاه های بدنسازی ، سالن های ورزشی ، باشگاه های رزمی ، سازمان ها و اماکن دولتی و خصوصی ، سالن های آبی و مدیریت استخر را به طور کامل برآورده می‌کند.تیم توسعه آنتوس به شما تضمین می‌دهد ک در صورت استفاده از نرم‌افزار آنتوس و سخت‌افزار های کنترلی تمام نیاز های مدیریتی شما در باشگاه و مجموعه‌ی ورزشی شما مرتفع شود.

نرم افزار باشگاه بدنسازی

باشگاه های معمولی

اگر مدیر یک باشگاه بدنسازی و یا مجموعه ورزشی معمولی هستید، قطعا نسخه پایه آنتوس بهترین گزینه برای مدیریت دقیق و حرفه ای مجموعه شماست.

 نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

باشگاه های بزرگ

برای مدیریت باشگاه بدنسازی و یا مجموعه ورزشی بزرگ شما، بدون شک تمامی نیاز های شما برای مدیریت دقیق و حرفه ای ، با نسخه پلاس و حرفه ای نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی و سالن ورزشی آنتوس برآورده می شود.

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

باشگاه های حرفه ای

حرفه ای ها فقط از نسخه حرفه ای نرم افزار مدیریت باشگاهی آنتوس استفاده میکنند چرا که به کمک آن علاوه بر پاسخ به تمامی نیازهای مدیریتی، پرستیژ باشگاه خود را بالاتر میبرید و سطح حرفه ای تری از کیفیت را ارائه می دهید.

ویژگی هایی که شما را در انتخاب نرم افزار باشگاهی آنتوس مصمم تر میکنند

نرم افزار باشگاه بدنسازی

کنترل دسترسی

هر کسی نمیتواند به اطلاعات ذخیره شده به نرم افزار مجموعه های ورزشی آنتوس دسترسی داشته باشد.مگر کسانی که خودتان انتخاب کرده اید!

نرم افزار باشگاه بدنسازی

صورتحساب مالی دقیق

گردش مالی کامل باشگاه ، هزینه ها و درآمد های خود را در بازه های های دلخواه از نرم افزار باشگاه بدنسازی آنتوس دریافت کنید.

نرم افزار باشگاه بدنسازی

اعضای جدید

ورودی های هرروز خود را کنترل کنید و رشد و افت تعداد اعضای باشگاه خود را بسنجید

نرم افزار باشگاه بدنسازی

مدیریت اعضا

به اعضای خود یک تجریه ی استثنایی از نرم افزار بدهید. بگذارید از راحتی کار در باشگاهی که به وقت آنها اهمیت میدهد لذت ببرند.

نرم افزار باشگاه بدنسازی

پشتیبانی آنلاین

در صورت نیاز به هرگونه پشتیبانی ، تیم آنتوس در خدمت شماست. ما قدردان اعتمادی که به ما داشته اید هستیم.

نرم افزار باشگاه بدنسازی

همیشه در باشگاه

آنلاین و حتی در سفر به باشگاه خود نظارت داشته باشید! سرویس های ابری ما به شما در هر کجای دنیا خدمت میکنند.

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

به سمت موبایل

خودتان را از جلوی میز و لپ تاپ آزاد کنید! چه اعضا ، چه مدیر و چه مربیان با نسخه موبایل با سرعت بیشتری به کارشان ادامه خواهند داد.

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

اتوماسیون

با یک اتوماسیون باشگاه ورزشی جامع ، اعضای خود را راضی نگه داشته و حتی کاری کنید که برای باشگاه شما تبلیغ کنند .

اتصال به تجهیزات کنترل تردد باشگاهی

نرم افزار باشگاه بدنسازی

دستگاه کنترل تردد

قابل اتصال به دستگاه های تردد کارتی و بارکدخوان

نرم افزار حضور غیاب باشگاه

قفل آنلاین

مدیریت قفل کمد ها با استفاده از نرم افزار و باز و بسته کردن آنها

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

وب کم

در زمان ثبت نام با وب‌کم تصویر عضو جدید ثبت میشود+بروزررسانی

نرم افزار باشگاه ورزشی

گیت تردد

قابل اتصال به گیت های مکانیکی جهت کنترل ورود و خروج ورزشکاران

چه چیزی آنتوس را متمایز میکند؟

یکی از نقاط قوتی که در نرم افزار و اتوماسیون باشگاهی آنتوس وجود دارد، این است که سه سال کامل و در ۱۵ باشگاه مورد استفاده قرار گرفته و در این سه سال و طی نیاز سنجی های مکرر ، مشتریان ما با بیان نیاز های خود ، تمام امکاناتی که برای یک نرم افزار جامع مدیریت باشگاه ورزشی لازم است را به تیم بازاریابی ما اعلام نمودند.

پس از تصویب امکانات مطرح شده در تیم توسعه نرم افزار باشگاهی آنتوس ، تمامی نیاز های باشگاه داران عزیز به نحو احسن پاسخ داده شد و از این جهت آنتوس ، همان نرم افزاری است که برای مدیریت باشگاه خود نیاز دارید. همچنین اپلیکیشن مدیریت باشگاه آنتوس ،باشگاه شما را متمایز میکند. به همین دلیل ، باشگاه های مختلف با انواع کاربری میتوانند از نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشي آنتوس استفاده کنند.

نرم افزار مجموعه های ورزشی

نرم افزار آنتوس، حرفه‌ای و لاکچری

ما به نرم‌افزار آنتوس صرفا به دید یک نرم افزار مدیریت باشگاهی نگاه نکرده‌ایم و ابعاد لاکچری بودن و متفاوت بودن و از همه مهم تر، کمک به درآمد زایی هر چه بیشتر مجموعه‌ی شما را در نظر گرفته ایم و راه رسیدن به این موارد را از طریق نرم افزار مدیریت باشگاه، اپلیکیشن اعضا و مربیان پیش بینی و اجرا نموده ایم تا با آنتوس خاص و منحصر به فرد باشید.

 • در صورتی که از قفل های آنلاین استفاده می کنید و یا قصد استفاده از قفل های آنلاین را دارید، اعضای باشگاه شما میتوانند درب کمد خود را از طریق اپلیکیشن اعضای خود نیز باز کنند.
 • اگر از قبل دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی و یا تشخیص چهره و یا کارت خوان دارید، امکان اتصال آنها به آنتوس توسط تیم فنی آنتوس انجام می شود و خبر خوش اینکه تاکنون امکان ارتباط گیری با تمامی دستگاه های باشگاه ها وجود داشته است.
 • نرم افزار مدریت باشگاه آنتوس، سه روز مانده به پایان دوره اعضای باشگاه، برای آنها از طریق اپلیکیشن اعضا اطلاعیه ارسال میکند و اتمام دوره را به آنها یادآور می‌شود.
نرم افزار حضور غیاب باشگاه

نرم افزار باشگاه بدنسازی اندروید

نسخه موبایلی اعضای باشگاه

اعضای خود را مشارکت دهید ، برای آنها از نرم افزار مربی ، اطلاعیه و برنامه تمرینی بفرستید و به آنها حرکات را آموزش دهید

در حال حاضر نسخه “اندرویدی” و نسخه “آی او اس” نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی فعال است. اعضا با نسخه موبایل میتوانند حساب خود را بروز کنند ، حساب خود را شارژ کنند ، از مربیان باشگاه برنامه بگیرند و بدهی ها و حضوری خود را مشاهده کنند. در فاز های بعدی ، نسخه موبایل برای مدیر باشگاه و همچنین مربیان نیز ارائه خواهد شد( نرم افزار اندروید مدیریت باشگاه بدنسازی آنتوس )

تیم توسعه نرم افزار مدیریت باشگاه آنتوس

تیم توسعه نرم افزار باشگاهی آنتوس ، از یک تیم ورزشکار و حرفه ای در حوزه برنامه نویسی تشکیل شده که از حدود 5 سال پیش وارد عرصه‌ی توسعه نرم‌افزار های باشگاهی شد.
تیم آنتوس در رشته هایی همانند تکواندو ، بدنسازی و نظیر آنها ، بجز حوزه برنامه نویسی نیز فعالیت می‌کند. ما همیشه سعی کرده ایم تا بهترین رابط گرافیکی را در نرم افزار های خود پیاده‌سازی کنیم.همچنین چون تیم ما در بطن فعالیت های ورزشی قرار دارد ، جزئی ترین نیاز ها و مشکلات را می‌بیند و برای آنها راه حل ارائه می‌کند.
نرم افزار باشگاه ورزشی آنتوس تنها یک نرم افزار نیست و حاصل ماه ها تلاش ، برنامه ریزی ، تحلیل ، شب بیداری و سختی است.
تنها افتخار و دارایی ارزشمند ما ، اعتماد شما مشتریان عزیز و مدیرانی بوده که برای مجموعه‌ی خود آنتوس را انتخاب کرده اند. تا کنون نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی آنتوس در 28 باشگاه برجسته کشور در حال خدمت رسانیست.

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

دیگر امکانات نرم افزار مدیريت باشگاه ورزشی آنتوس

نرم افزار اماکن ورزشی

برگزاری دوره ها

تمام دوره هایی که ورزشکار تا کنون شرکت کرده را همراه با لیست حضور او ببینید همچنین میتوانید پرداختی های هر یک از دوره های ورزشکار را مشاهده کنید.

نرم افزار باشگاه بدنسازی

برنامه ها

ورزشکار میتواند براحتی از مربیان باشگاه برنامه بگیرد. برنامه های تمرینی و غذایی خود را ببیند و مربی با نرم‌افزار پیشرفت او را کنترل کند.

نرم افزار باشگاه ورزشی

تسهیل در حضور و غیاب

در صورت بروز هر گونه مشکل در فرایند حضور و غیاب در باشگاه ، ورزشکار میتواند از طریق تلفن همراه خود نسبت به حضور و غیاب خود در باشگاه اقدام کند.

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی

مدیریت بوفه

در نرم افزار باشگاه بدنسازی آنتوس امکان مدیریت هزینه های بوفه و سازماندهی خرید و فروش باشگاه و تک تک هزینه خرید اعضا را میتوانید مشاهده کنید

نرم افزار باشگاه ورزشی

مربی هستید؟

مربیان باشگاه های ورزشی با استفاده از نرم افزار باشگاهی آنتوس به راحتی می توانند لیستی از ورزشکاران خود ایجاد کرده و با توجه به رشته ورزشی‌ آنها، برنامه های ورزشی ، برنامه های تغذیه و دستورات مختلف لازم را برای ورزشکاران ارسال کنند. نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشي آنتوس این امکان را نیز برای مربیان فراهم میکند که وضعیت اعضای باشگاه را در ماه های گذشته را مشاهده کنند و درصد رضایت ورزشکاران خود را بالا ببرند. این ابزار به مربیان کمک میکند تا با تکیه بر ارتباط با اعضا و ورزشکاران ، بر روند پیشرفت آنها نظارت کامل داشته باشند.

نرم افزار باشگاه بدنسازی
نرم افزار باشگاه بدنسازی
نرم افزار حسابداری باشگاه بدنسازی

تعرفه های نرم افزار

شما میتوانید با توجه به نیاز های خود یکی از پلن ها را انتخاب کنید

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی

نسخه پرو

4,000,000 تومان
مخصوص مجموعه های حرفه ای

پشتیبانی یکساله دارای اپلیکیشن اعضا و مربیان مربی آنلاین ثبت هزینه های مجموعه (حسابداری) ارائه برنامه تمرینی/غذایی مدیریت کمد ها

 • پنل پیامکی
 • مدیریت پرسنل باشگاه
 • ثبت اطلاعیه و ارسال برای اعضا
 • دریافت نوتیفیکیشن فعالیت‌های اعضا
 • به اضافه‌ی تمامی آپشن های نسخه پایه

نسخه پایه

مخصوص مجموعه های معمولی

پشتیبانی یکساله دارای اپلیکیشن اعضا و مربیانمدیریت اعضا مدیریت شهریه ها و دوره هاگزارش گیریمدیریت کمد ها

 • پنل پیامکی
 • قابلیت بروز رسانی
 • مدیریت دسترسی به نرم افزار
 • ارائه برنامه تمرینی/غذایی
 • اتصال به تمامی گیت های ورود و خروج

درخواست دموی نرم افزار

افتخار ما ، انتخاب شماست
در صورت هر گونه انتقاد پیشنهاد و پاسخ به ابهامات موجود پیرامون نرم افزار باشگاه ورزشی آنتوس ، میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر ، از راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

دانلود نرم افزار مديريت باشگاه بدنسازی – نرم افزار حضور غیاب باشگاه – بهترین نرم افزار بوفه باشگاه ورزشي – نرم افزار باشگاه ورزشی تحت وب – دانلود نرم افزار باشگاهی – نرم افزار مديريت اماکن ورزشی – اتوماسیون باشگاه ورزشی – گیت تردد باشگاه
نرم افزار مديریت باشگاه و مجموعه های ورزشی – اتوماسیون باشگاه بدنسازی – دانلود نرم افزار باشگاه ورزشی – نرم افزار اندروید مدیریت باشگاه – اتوماسیون باشگاه ورزشی – نرم افزار حضور غیاب باشگاه – نرم افزار حضور غیاب باشگاه – حضور غیاب اعضای باشگاه
بهترین نرم افزار اندروید مدیریت باشگاه – اتوماسیون باشگاه ورزشی – نرم افزار حسابداری باشگاه ورزشی – نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی – نرم افزار اماکن ورزشی – نرم افزار مديريت اماکن ورزشی – نرم افزار حضور غیاب باشگاه
نرم افزار مديريت اماکن ورزشی – نرم افزار باشگاه بدنسازی – نرم افزار مديريت باشگاه بدنسازی – باشگاهی – نرم افزار حسابداری باشگاه ورزشی – دانلود نرم افزار حسابداری باشگاه ورزشی – نرم افزار مديريت باشگاه بدنسازی – نرم افزار مجموعه های ورزشی – نرم افزار مديريت باشگاه بدنسازی – اتوماسیون باشگاه ورزشی
نرم افزار باشگاه – نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی – نرم افزار حضور غیاب باشگاه – اتوماسیون باشگاه ورزشی –