نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی آنتوس

بهترین نرم افزار باشگاه ورزشی در ایران

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی آنتوس برای سالن های بدنسازی و اکثر باشگاه های ورزشی در هر سطح و اندازه ای مناسب است ما به شما کمک میکنیم که با نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی آنتوس یک باشگاه ای همراه با اعضایی شاد و فعال داشته باشید، مجموعه ی خود را رشد دهید و زمان بیشتری را برای خود ذخیره کنید

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی

آنتوس یک نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی و مجموعه های ورزشی است

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی آنتوس ، بگونه ای طراحی شده که تمامی اطلاعات و سوابق یک عضو ، اطلاعات مربیان و دوره ها ، روند فروش و خرید اعضا از فروشگاه و همچنین قابلیت برقراری ارتباط با اعضا را در هر زمانی دارد. نرم افزار باشگاه ورزشی آنتوس ، متناسب با نیاز باشگاه ها و سالن های مختلف طراحی شده و یک نرم افزار جامع به شمار میرود. نرم افزار آنتوس با داشتن یک سیستم عضویت کامل ،ورودو خروج اعضا ، اپلیکیشن موبایل ، محاسبات مالی ، دوره ها و کلاس ها ، کنترل دسترسی ، مدیریت حرفه ای فروشگاه و امکانات دیگر ، کلیه نیاز های شما را برای مدیریت کارآمد تر و حسابداری دقیق باشگاه شما ، برآورده میکند.

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی آنتوس

برای چه باشگاه هایی کاربرد دارد؟

نرم افزار باشگاهی آنتوس توسط یک تیم حرفه‌ای و با همکاری 15 مجموعه‌ ورزشی توسعه داده شده است و طراحی این نرم افزار به گونه ایست که نیاز باشگاه های مختلف از جمله باشگاه های بدنسازی ، سالن های ورزشی ، باشگاه های رزمی ، سازمان ها و اماکن دولتی و خصوصی ، سالن های آبی و مدیریت استخر را به طور کامل برآورده می‌کند.تیم توسعه آنتوس به شما تضمین می‌دهد ک در صورت استفاده از نرم‌افزار آنتوس و سخت‌افزار های کنترلی تمام نیاز های مدیریتی شما در باشگاه و مجموعه‌ی ورزشی شما مرتفع شود.

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

باشگاه های کوچک

اگر یک باشگاه کوچک هستید و میخواهید مدیریت کاربران خود را بصورت ساده و راحت انجام دهید ، میتوانید از یکی از نسخه های آنتوس استفاده کنید.پیشنهاد ما نسخه پایه است .

 نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

باشگاه های بزرگ

در نرم افزار مجموعه های ورزشی آنتوس این امکان فراهم شده است که متناسب با نیاز هر باشگاه یک نسخه مخصوص آنها ایجاد شود ، تا در صورت نیاز نداشتن به خدمات ویژه نرم افزار،هزینه ی اضافی متقبل نشوند.

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

باشگاه های حرفه ای

همه ما میدانیم که باشگاه های حرفه ای خدمات گسترده تر و متنوع تری را به مشتریان ارائه میدهند ، آنتوس امکانات ویژه ای در اختیار شما می گذارد تا بتوانید تمامی این خدمات را مدیریت کنید.

ویژگی هایی که شما را به آنتوس بیشتر علاقه مند میکند

نرم افزار باشگاه بدنسازی

کنترل دسترسی

هر کسی نمیتواند به اطلاعات ذخیره شده به نرم افزار مجموعه های ورزشی آنتوس دسترسی داشته باشد.مگر کسانی که خودتان انتخاب کرده اید!

نرم افزار باشگاه بدنسازی

صورتحساب مالی دقیق

گردش مالی کامل باشگاه ، هزینه ها و درآمد های خود را در بازه های های دلخواه از نرم افزار باشگاه بدنسازی آنتوس دریافت کنید.

نرم افزار باشگاه بدنسازی

اعضای جدید

ورودی های هرروز خود را کنترل کنید و رشد و افت تعداد اعضای باشگاه خود را بسنجید

نرم افزار باشگاه بدنسازی

مدیریت اعضا

به اعضای خود یک تجریه ی استثنایی از نرم افزار بدهید. بگذارید از راحتی کار در باشگاهی که به وقت آنها اهمیت میدهد لذت ببرند.

نرم افزار باشگاه بدنسازی

پشتیبانی آنلاین

در صورت نیاز به هرگونه پشتیبانی ، تیم آنتوس در خدمت شماست. ما قدردان اعتمادی که به ما داشته اید هستیم.

نرم افزار باشگاه بدنسازی

همیشه در باشگاه

آنلاین و حتی در سفر به باشگاه خود نظارت داشته باشید! سرویس های ابری ما به شما در هر کجای دنیا خدمت میکنند.

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

به سمت موبایل

خودتان را از جلوی میز و لپ تاپ آزاد کنید! چه اعضا ، چه مدیر و چه مربیان با نسخه موبایل با سرعت بیشتری به کارشان ادامه خواهند داد.

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

اتوماسیون

ابزار هایی که میتوانید با آن ، اعضای خود را راضی نگه داشته و حتی کاری کند که برای شما تبلیغ کنند را با آنتوس تجربه کنید

اتصال به تجهیزات کنترل تردد باشگاهی

نرم افزار باشگاه بدنسازی

دستگاه کنترل تردد

قابل اتصال به دستگاه های تردد تشخیص چهره ، اثر انگشتی و کارتی و بارکدخوان

نرم افزار باشگاه بدنسازی

نرم افزار باشگاه بدنسازی

گیت تردد

قابل اتصال به گیت های مکانیکی جهت کنترل ورود و خروج ورزشکاران

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی

نرم افزار باشگاه بدنسازی

قفل آنلاین

مدیریت قفل کمد ها با استفاده از نرم افزار و باز و بسته کردن آنها
نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی

وب کم

در زمان ثبت نام با وب‌کم تصویر عضو جدید ثبت میشود+بروزررسانی
نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

چه چیزی آنتوس را متمایز میکند؟

یکی از نقاط قوتی که در آنتوس وجود دارد، این است که سه سال کامل و در ۱۵ باشگاه مورد استفاده قرار گرفته و در این سه سال و طی نیاز سنجی های مکرر ، مشتریان ما با بیان نیاز های خود ، تمام امکاناتی که برای یک نرم افزار جامع مدیریت باشگاه ورزشی لازم است را به تیم بازاریابی ما اعلام نمودند.

پس از تصویب امکانات مطرح شده در تیم توسعه نرم افزار باشگاهی آنتوس ، تمامی نیاز های باشگاه داران عزیز به نحو احسن پاسخ داده شد و از این جهت آنتوس ، همان نرم افزاری است که برای مدیریت باشگاه خود نیاز دارید. همچنین اپلیکیشن مدیریت باشگاه آنتوس ،باشگاه شما را متمایز میکند. به همین دلیل ، باشگاه های مختلف با انواع کاربری میتوانند از نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی آنتوس استفاده کنند.

نرم افزار مجموعه های ورزشی

نرم افزار باشگاه بدنسازی اندروید

نسخه موبایلی اعضای باشگاه

اعضای خود را مشارکت دهید ، برای آنها از نرم افزار باشگاه ، اطلاعیه و برنامه تمرینی بفرستید و به آنها حرکات را آموزش دهید

در حال حاضر نسخه “اندرویدی” آنتوس فعال است و نسخه “آی او اس” آنتوس در حال توسعه است. اعضا با نسخه موبایل میتوانند حساب خود را بروز کنند ، حساب خود را شارژ کنند ، از مربیان باشگاه برنامه بگیرند و بدهی ها و حضوری خود را مشاهده کنند. در فاز های بعدی ، نسخه موبایل برای مدیر باشگاه و همچنین مربیان نیز ارائه خواهد شد( نرم افزار اندروید مدیریت باشگاه بدنسازی آنتوس )

تیم توسعه نرم افزار باشگاه بدنسازی آنتوس

تیم توسعه نرم افزار باشگاهی آنتوس ، از یک تیم ورزشکار و حرفه ای در حوزه برنامه نویسی تشکیل شده که از حدود 5 سال پیش وارد عرصه‌ی توسعه نرم‌افزار های باشگاهی شد.
تیم آنتوس در رشته هایی همانند تکواندو ، بدنسازی و نظیر آنها ، بجز حوزه برنامه نویسی نیز فعالیت می‌کند. ما همیشه سعی کرده ایم تا بهترین رابط گرافیکی را در نرم افزار های خود پیاده‌سازی کنیم.همچنین چون تیم ما در بطن فعالیت های ورزشی قرار دارد ، جزئی ترین نیاز ها و مشکلات را می‌بیند و برای آنها راه حل ارائه می‌کند.
نرم افزار باشگاه ورزشی آنتوس تنها یک نرم افزار نیست و حاصل ماه ها تلاش ، برنامه ریزی ، تحلیل ، شب بیداری و سختی است.
تنها افتخار و دارایی ارزشمند ما ، اعتماد شما مشتریان عزیز و مدیرانی بوده که برای مجموعه‌ی خود آنتوس را انتخاب کرده اند. تا کنون نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی آنتوس در 28 باشگاه برجسته کشور در حال خدمت رسانیست.

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

دیگر امکانات نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی آنتوس

نرم افزار اماکن ورزشی

برگزاری دوره ها

تمام دوره هایی که ورزشکار تا کنون شرکت کرده را همراه با لیست حضور او ببینید همچنین میتوانید پرداختی های هر یک از دوره های ورزشکار را مشاهده کنید.

نرم افزار باشگاه بدنسازی

برنامه ها

ورزشکار میتواند براحتی از مربیان باشگاه برنامه بگیرد. برنامه های تمرینی و غذایی خود را ببیند و مربی با نرم‌افزار پیشرفت او را کنترل کند.

نرم افزار باشگاه ورزشی

تسهیل در حضور و غیاب

در صورت بروز هر گونه مشکل در فرایند حضور و غیاب در باشگاه، ورزشکار میتواند با تلفن همراه خود نسبت به حضور و غیاب خود در باشگاه اقدام کند.

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی

مدیریت بوفه

در آنتوس امکان مدیریت هزینه های بوفه و همچنین سازماندهی خرید و فروش باشگاه و تک تک هزینه خرید اعضای باشگاه را میتوانید مشاهده کنید

نرم افزار باشگاه ورزشی

مربی هستید؟

مربیان باشگاه های ورزشی با استفاده از نرم افزار باشگاهی آنتوس به راحتی می توانند لیستی از ورزشکاران خود ایجاد کرده و با توجه به رشته ورزشی‌ آنها، برنامه های ورزشی ، برنامه های تغذیه و دستورات مختلف لازم را برای ورزشکاران ارسال کنند. نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی آنتوس این امکان را نیز برای مربیان فراهم میکند که وضعیت اعضای باشگاه را در ماه های گذشته را مشاهده کنند و درصد رضایت ورزشکاران خود را بالا ببرند. این ابزار به مربیان کمک میکند تا با تکیه بر ارتباط با اعضا و ورزشکاران ، بر روند پیشرفت آنها نظارت کامل داشته باشند.

نرم افزار باشگاه بدنسازی
نرم افزار باشگاه بدنسازی
نرم افزار حسابداری باشگاه بدنسازی

باشگاه ها در مورد آنتوس چه می‌گویند؟

تعرفه های نرم افزار

شما میتوانید با توجه به نیاز های خود یکی از پلن ها را انتخاب کنید

نسخه پلاس

800,000 تومان

پشتیبانی سه ماهه - یکساله دارای اپلیکیشن اعضا و مربیان مدیریت اعضا و مربیان مدیریت شهریه ها و دوره ها مدیریت فروشگاه گزارش گیری

 • فروشگاه اعضا
 • مدیریت دسترسی به نرم فزار
 • اتصال به تمامی گیت های ورود و خروج
 • بهترین نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

مشاهده تمامی آپشن ها

نسخه پرو

1,000,000 تومان

پشتیبانی سه ماهه - یکساله دارای اپلیکیشن اعضا و مربیان مدیریت کامل باشگاه مدیریت هزینه ها (حسابداری) اخبار و اطلاع رسانی مدیریت کمد ها

 • ارائه برنامه تمرینی
 • مدیریت پرسنل باشگاه
 • اتصال به تمامی گیت های ورود و خروج
 • بهترین نرم افزار باشگاه بدنسازی

مشاهده تمامی آپشن ها

نسخه پایه

500,000 تومان

پشتیبانی سه ماهه - یکساله دارای اپلیکیشن اعضای باشگاه مدیریت اعضا مدیریت شهریه ها و دوره هاگزارش گیریبهترین نرم افزار باشگاه بدنسازی

 • قابلیت بروز رسانی
 • بهترین نرم افزار باشگاهی
 • مدیریت دسترسی به نرم فزار
 • اتصال به تمامی گیت های ورود و خروج

مشاهده تمامی آپشن ها

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی

هنوز به آنتوس شک دارید؟

در صورتی که به آپشن خاصی نیاز داشته باشید کافیست تا آن را به تیم پشتیبانی آنتوس اعلام کنید!

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی آنتوس ( نرم افزار مدیریت اماکن ورزشی ) ، طی سه سال و با تست در 15 باشگاه مختلف توسعه داده شد. با دریافت بازخورد از این باشگاه ها، آنتوس را به یک نرم افزا جامع تبدیل کرده ایم.پس اگر به آپشن خاصی در نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی آنتوس نیاز پیدا کردید کافیست آنرا به ما بگویید تا در بروزرسانی بعدی ، آنرا روی رایانه خود داشته باشید. به همین سادگی!

افتخار ما ، انتخاب شماست

میتوانید با لینک زیر ، درخواست دموی نرم افزار را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. یا هم میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر ، از راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

در آنتوس بیابید :
دانلود نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی - بهترین نرم افزار بوفه باشگاه ورزشی - نرم افزار باشگاه ورزشی تحت وب - دانلود نرم افزار باشگاهی - نرم افزار مدیریت اماکن ورزشی
نرم افزار مدیریت باشگاه و مجموعه های ورزشی - دانلود نرم افزار باشگاه ورزشی - نرم افزار اندروید مدیریت باشگاه
بهترین نرم افزار اندروید مدیریت باشگاه - نرم افزار حسابداری باشگاه ورزشی - نرم افزار حسابداری باشگاه ورزشی - نرم افزار اماکن ورزشی - نرم افزار مدیریت اماکن ورزشی
نرم افزار مدیریت اماکن ورزشی - نرم افزار باشگاه بدنسازی - نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی - باشگاهی - نرم افزار حسابداری باشگاه ورزشی - دانلود نرم افزار حسابداری باشگاه ورزشی - نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی - نرم افزار مجموعه های ورزشی - نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی
نرم افزار باشگاه - نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی