ورود اعضا

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
حساب ندارید؟ ثبت نام

اپلیکیشن مربیان باشگاه های ورزشی و تناسب اندام

حرفه ای کار کن! درآمد زایی در کنار رسالت اجتماعی

مربی عزیز، علم شما در حوزه سلامت و ورزش برای ما قابل ستایش است از همین جهت بستر آنتوس را ایجاد کرده ایم تا از طریق آن بتوانید به هموطنان عزیزمان برنامه ارائه دهید و در کنار کسب درآمد، قدمی در راستای مسئولیت اجتماعی و ارتقای سطح سلامت جامعه داشته باشید. جهت ثبت نام در قسمت مربیان آنتوس لطفا روی دکمه ثبت نام کلیک کنید

اینک شما و یک مجموعه بزرگ از ورزشکاران و ورزش‌دوستان

با توجه به اینکه بستر آنتوس از سه بخش نرم افزار مدیریت مجموعه های ورزشی (لینک به صفحه نرم افزار مدیریت)، نرم افزار ورزشکاران (لینک به صفحه نرم افزار اعضا) و نرم افزار مربیان تشکیل شده است، هم اکنون مجموعه های زیادی در سراسر کشور (لینک به صفحه مشتریان آنتوس) در حال بهره‌مندی از نرم افزار مدیریت مجموعه های ورزشی آنتوس می باشند و اعضای آن ها در کنار ورزش‌دوستان جامعه ای بزرگ از سراسر ایران را تشکیل داده اند که به دنبال بهترین مربیان سطح کشور هستند و مفتخر خواهیم بود تا از علم و تجربه شما بهره‌مند شویم.

نرم افزار اندروید باشگاه بدنسازی

آنلاین و بروز باش

نرم افزار مربیان آنتوس بدین صورت است که ابتدا نیاز است تا ثبت نام خود را انجام دهید و بعد از احراز هویت، لیست شما بصورت آنلاین برای تمامی ورزشکاران سطح کشور نمایش داده خواهد شد و میتوانید پکیج ها و تعرفه های برنامه های خود را در نرم افزار ثبت کنید و بصورت آنلاین برنامه ارائه دهید و از تکنولوژی بهره ببرید و به روز باشید.

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی

با بیشترین انعطاف شخصی سازی کن !

نسخه مربیان نرم افزار آنتوس این قابلیت را دارد که شما بتوانید حرکاتی که توسط خودتان تعریف شده اند را با نام خود ثبت کنید و همراه با آموزش صوتی و تصویری آن را در اختیار شاگرد های خود قرار دهید.

لاکچری تر و حرفه ای تر از قبل باش

آنتوس یک نرم افزار دانش بنیان است که توسط تیمی قوی پشتیبانی میشود و تمرکز خود را بر این قرار داده است تا با ارائه یک محصول با کیفیت بتواند در کنار ارائه بستری ساده و راحت، پرستیژ کاری شما را بالاتر ببرد و به حرفه ای تر شدن شما یاری رساند و این باعث افتخار ماست.

روش های استفاده از اپلیکیشن مربیان

شما میتوانید از نسخه وب اپلیکیشن آنتوس استفاده کنید

نرم افزار اندروید باشگاه بدنسازی

بزودی اطلاعات نسخه مربی در دسترس قرار خواهد گرفت، از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم.