ورود اعضا

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
حساب ندارید؟ ثبت نام
هادی چوپان قهرمان مستر المپیا 2019 ; هادی چوپان قهرمان مردمی مستر المپیا 2019; ادای احترام هادی چوپان به دکستر جکسون; احترام هادی چوپان به دکستر جکسون

هادی چوپان لایق قهرمان مردمی مستر المپیا 2019

هادی چوپان قهرمان مردمی مسابقات مستر المپیا 2019

همان طور که میدانید هادی چوپان در اقدامی تاریخ ساز توانست در مستر المپیای 2019 خوش بدرخشد و نفر سوم و همین طور قهرمان مردمی مستر المپیا شود.

اصطلاح خیلی جالبی در شبکه های مجازی مطرح شد تحت این عنوان که : هادی چوپان سومین غول زیبای دنیا شد.

در هر صورت برای اولین حضور در مسابقات مستر المپیا که بالاترین کیفیت و اعتبار را در بین مسابقات بدنسازی دنیا دارد و کسب مقام سومی، افتخاری است که هر کسی نمیتواند براحتی بدان دست پیدا کند که گرگ پارسی ( لقب هادی چوپان ) توانست.

از دید هادی آنچه از سوم شدن او مهم تر بود، این بود که توانست علاوه بر نظر داوری در نظر مردم نیز بدرخشد و هادی توانست عنوان قهرمان مردمی مستر المپیا 2019 را از آن خود کند.

هادی چوپان با توجه به اصالت ایرانی الاصل بودن خود و با حفظ شخصیت، در کنار قهرمان بودن در ورزش بدنسازی، یک قهرمان فول آپشن در اخلاق و ادب است و به راستی شایسه قهرمان مردمی مستر المپیا است که در ادامه بیشتر به آن اشاره خواهیم کرد.

ادای احترام هادی چوپان به دکستر جکسون

یکی از حرکات هادی چوپان در خلال برگزاری مسابقات مستر المپیا 2019 که توجه همگان را به خود جذب کرد، ادای احترام او به دکستر جکسون 50 ساله بود.

این حرکت هادی آنقدر زیبا بود تا حدی که شخص دکستر جکسون که یک دوره قهرمانی مستر المپیا در سال 2008 را نیز دارد این عکس را پست کرد.

https://www.instagram.com/p/B2mh5dXgrpS/

پست تشکر و قدردانی هادی چوپان از تمامی افرادی که او را یاری نمودند

هادی چوپان در اقدام بعدی خود، در شرایطی که خیلی ها حتی یادی از تشکر هم نمی کنند، در اقدامی هوشمندانه و بسیار زیبا طی پست اینستاگرامی در پیج خود و در قالب یک فیلم در متنی انگلیسی از تمامی حامیان و کسانی که در شکستن سد ویزای او سهیم بودند تشکر و قدردانی کرد.

 

 

برای این بدنساز با اخلاق که همواره خود را خاک پای مردم میداند آرزوی موفقیت روز افزون و سلامتی داریم.

نظر ارسال کنید