با نرم افزار باشگاهی و نرم افزار مجموعه های ورزشی آنتوس بیشتر آشنا شوید

” آنتوس ” نرم افزار مدیریت اماکن ورزشی است که فاز اول آن ، نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی می باشد.

 
 
 
 
نرم افزار مدیریت اماکن ورزشی

 

چرا باید مشترک نرم افزار مدیریت اماکن ورزشی آنتوس باشید؟

شاید سؤال شما این باشد که چرا باید به آنتوس بپیوندید !؟ بخواهیم خلاصه بگیم : آنتوس دقیقا همان چیزی است که شما برای مدیریت باشگاه بدنسازی خود و همچنین جذب مشتریان بیشتر بدان نیاز دارید . در آنتوس ارائه خدمات را با بالاترین کیفیت لحاظ کرده ایم. یکی از نقاط قوتی که در آنتوس وجود دارد، این است که سه سال کامل و در ۱۵ باشگاه مورد استفاده قرار گرفته و در این سه سال تمامی مشتریان ما با بیان نیاز های خود آپشن هایی را‌ که برای مدیریت باشگاه بدنسازی لازم است را به تیم ما اعلام نمودند. پس از تصویب این امکانات ، تمامی نیاز های باشگاه داران عزیز به نحو احسن پاسخ داده شد و از این جهت آنتوس دقیقا همان نرم افزاری است که به آن نیاز دارید و تمامی نیاز های شما با ریزترین جزئیات از طریق نرم افزار باشگاهی آنتوس برآورده می شوند.

تیم تحقیق و توسعه آنتوس با بررسی و آنالیز سایر نرم افزار های مدیریت باشگاه بدنسازی موجود در داخل و خارج از کشور، تمامی امکانات مورد نیاز را شناسایی کرده و در اختیار تیم توسعه قرار دادند تا در فاز های متعددی بر روی آنتوس اعمال شوند.

نرم افزار مدیریت باشگاه های ورزشی

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی آنتوس

ارزش پیشنهادی آنتوس برای باشگاه های بدنسازی

مدیریت آسان باشگاه به همراه رضایت کامل اعضای محترم باشگاه

جدای از موارد یاد شده در بالا، خیلی از نیاز ها برای نرم افزار باشگاه پرورش اندام و همین طور خیلی از نیاز ها برای بدنسازان عزیز هنوز آن گونه که شایسته آن هاست پاسخ داده نشده اند.بعنوان مثال خیلی از علاقمندان رشته بدنسازی نحوه صحیح انجام حرکات را نمی دانند بدین ترتیب با آنتوس ، با بالاترین کیفیت و در کنار بهترین مربی های بدنسازی ایران که خود آنها نیز برای مدیریت باشگاه بدنسازی خود از این نرم افزار استفاده می کنند به این نیاز بدنساز های عزیز پاسخ میدهیم. بدین ترتیب است که نصب و راه انداری این نرم افزار در باشگاه بدنسازی شما ، خود یک عامل جذب برای باشگاه شما می باشد و رضایت اعضای باشگاه شما را در سطح بالاتری خواهد برد.

از همه مهمتر خدمات آنتوس به صورت کاملا آسان و یکپارچه در دسترس قرار می گیرند و روال های پیچیده را حذف کرده ایم تا این خدمات برای همگان براحتی قابل استفاده باشد.

 

آنتوس برای چه باشگاه هایی کاربرد دارد؟

 
 

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

باشگاه های ورزشی حرفه ای و بزرگ

همه ما میدانیم که باشگاه های حرفه ای خدمات گسترده تر و متنوع تری را به مشتریان ارائه میدهند ، آنتوس با نیاز سنجی در 15 باشگاه مختلف طی سه سال ،امکانات ویژه ای در اختیار شما می گذارد تا بتوانید تمامی این خدمات را در نسخه حرفه ای مدیریت کنید. + نرم افزار اندروید مدیریت باشگاه

نرم افزار مدیریت باشگاه های بدنسازی

باشگاه های ورزشی بزرگ

در آنتوس این امکان فراهم شده است که متناسب با نیاز هر باشگاه یک نسخه مخصوص آنها ایجاد شود ، تا در صورت نیاز نداشتن به خدمات ویژه نرم افزار،هزینه ی اضافی را متقبل نشوند. + نرم افزار اندروید مدیریت باشگاه

 

نرم افزار باشگاه بدنسازی

باشگاه های ورزشی کوچک

اگر یک باشگاه کوچک هستید و میخواهید مدیریت کاربران خود را بصورت ساده و راحت انجام دهید ، میتوانید از یکی از نسخه های آنتوس استفاده کنید.پیشنهاد ما نسخه نقره ای است .

 

نرم افزار اندروید مدیریت باشگاه آنتوس ، راه ارتباطی مربیان و ورزشکاران

 

به سادگی و در همه جا با تلفن همراه خود با ورزشکاران خود ارتباط بگیرید ، به آنها ، برنامه تمرینی بدهید و پیشرفت آنها را کنترل کنید.
 

برگزاری دوره ها

تمام دوره هایی که ورزشکار تا کنون شرکت کرده را همراه با لیست حضور او ببینید همچنین میتوانید پرداختی های هر یک از دوره های ورزشکار را مشاهده کنید

برنامه ها

ورزشکار میتواند براحتی با مربیان ارتباط برقرار کرده و از آنها مشاوره بگیرد.همچنین برنامه های تمرینی و غذایی ورزشکار را که توسط مربی او ثبت شده ببینید و تغییر اندازه و حجم عضلات و … را برای محک زدن درصد پیشرفت مشاهده کنید.

مشاهده امور مالی

شما میتوانید در این قسمت تمامی تراکنش های عضو اعم از پرداختی ها و لیست هزینه ها به همراه ریز جزئیات آن مشاهده کنید.

تسهیل در حضور و غیاب

در صورت بروز هر گونه مشکل در فرایند حضور و غیاب در باشگاه، ورزشکار میتواند با تلفن همراه خود نسبت به حضور و غیاب خود در باشگاه اقدام کند.

نرم افزار اندروید مدیریت باشگاه بدنسازی

با افتخار ، پذیرای شما هستیم.

شما هم می توانید نرم افزار باشگاهی آنتوس را در کنار خودتان داشته باشید، ما به وجود شما در کنار خودمان می بالیم.