ورود اعضا

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
حساب ندارید؟ ثبت نام

نتایج تیم ملی ایران در مسابقات بدنسازی اسپانیا 2021

تیم فیتنس ایران در بازی های جهانی اسپانیا با کسب ١٠ مدال طلا، ١٠ مدال نقره و ۵ مدال برنز و در مجموع با 25 مدال برای ورزشکاران ایرانی به پایان رسید. در ادامه با آخرین اخبار و نتایج مسابقات بدنسازی اسپانیا همراه ما باشید.

تیم ملی پروش اندام و فیتنس ایران  در بازیهای جهانی اسپانیا
تیم ملی پروش اندام و فیتنس ایران در بازیهای جهانی اسپانیا

بازگشت تیم ملی پرورش اندام و فیتنس ایران از اسپانیا

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام،در آخرین اخبار بدنسازی اسپانیا بازیهای جهانی با درخشش ورزشکاران ایرانی خاتمه یافت .نفرات اعزامی به بازیها درخشان ظاهر شدند و عناوین متعددی را به ارمغان آوردند.

نتایج مسابقات بدنسازی اسپانیا 2021

درخشش تیم دو نفره مهام و حسن نژاد

تیم ملی فیتنس ایران با حضور محمد مهام، پیام حسن نژاد، امیر غلامزادگان و وحید حنیفه لو در بخش تیمی فیتنس چلنچ به مصاف رقبای خود رفت و توانستند عنوان دوم مسابقات فیتنس تیمی بازیهای جهانی اسپانیا را از آن خود کنند.

نتایج مسابقات بدنسازی اسپانیا

نتایج تیم ملی بدنسازی در اسپانیا ،بخش فیتنس اسپورت انفرادی

در فیتنس اسپورت انفرادی و در در دسته 175- سانتی متر پیام حسن نژاد عنوان قهرمانی مسابقات فیتنس اسپانیا را از آن خود کرد و وحید حنیفه لو مدال نقره را به خود اختصاص داد. همچنین در دسته 175+ سانتی متر امیر غلامزادگان قهرمان شد و مقام دوم نیز به محمد مهام رسید.

در مجموع و در دسته Open امیر غلامزادگان به مدال طلا دست پیدا کرد و عنوان overall را از آن خود کرد. وحید حنیفه لو نیز برنده مدال نقره و پیام حسن نژاد صاحب مدال برنز شدند.

روز دوم مسابقات

روز دوم مسابقات بدنسازی اسپانیا 2021 با حضور 9 تیم برگزار شد ، تیم محمد مهام و پیام حسن نژاد با قرار گرفتن در رده دوم رقابتها، برنده مدال نقره این مسابقه شد. همچنین دیگر تیم ایران با حضور وحید حنیفه لو و امیر غلامزادگان در رده چهارم قرار گرفت.

 در رقابتهای ماسکولار نیز ناصر خدامی عنوان نخست را از آن خود کرد و به مدال طلا دست یافت. مانی سالاری به مدال نقره رسید و مدال برنز از آن آرش آرمیده شد.

نتایج مسابقات بدنسازی اسپانیا در روز سوم

در سومین روز از این مسابقات هر سه نماینده کشورمان در رشته بادی کلاسیک(ایرج بیدی، مجتبی بحرینی و وحید حنیفه لو) در دسته های خود صاحب عنوان قهرمانی شدند.

در پایان مسابقات بادی کلاسیک ، مجتبی بحرینی در مجموع اول و صاحب عنوان اوورالی شد.ایرج بیدی نیز عنوان سومی مجموع را از آن خود کرد. همچنین وحید حنیفه لو به مقام پنجم در دسته اوپن رسید.

در آخرین رقابت از مسابقات بدنسازی اسپانیا 2021 ورزشکاران ایرانی علیرضا حسنوند و مجتبی بحرینی دو نماینده ایران در این رقابت ها به مصاف رقبای خود رفتند.هر دو نماینده ایران صاحب عنوان قهرمانی دسته خود شدند.

در مجموع نیز عنوان اوورالی به ورزشکار اهل ترکیه رسید و حسنوند نیز در مجموع کلیه ورزشکاران عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره را از آن خود کرد.

گفتنی است؛ کاروان تیم ملی ایران ساعت ۴:٣٠ بامداد سه شنبه وارد تهران خواهد شد. 

جهت اطلاع از اخبار روز بدنسازی و استفاده از مطالب آموزشی اینستاگرام آنتوس را دنبال کنید .