ورود اعضا

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
حساب ندارید؟ ثبت نام

ازدواج جرمی بوندیا ، قهرمان 4 دوره مستر المپیا + عکس و فیلم

در این مطلب جزئیات بیشتری از ازدواج جرمی بوندیا قهرمان 4X فیزیک مستر المپیا را بخوانید و با همسر جرمی بوندیا بیشتر آشنا شوید.

همانطور که میدانید جرمی بوندیا با 4 دوره قهرمانی، رکورد دار قهرمانی فیزیک مسترالمپیا است و در مقاله ای کامل به شرح زندگینامه او پرداخته ایم و میتوانید هم اکنون زندگینامه جرمی بوندیا را نیز مطالعه کنید.

ماجرای ضرب و شتم جرمی بوندیا با دوست دختر سابقش

حدود یک سال قبل یعنی سال 2019 بود که جرمی بوندیا با دوست دختر خود ضرب و شتم پر سر و صدایی را پشت سر گذاشت گه در پی آن، دوست دختر او اقدام به گذاشتن استوری ها و پست های متعدد از آسیب دیدگی های وارده به او توسط جرمی بوندیا گذاشت و وجهه جرمی بوندیا را خدشه دار کرد.

تقریبا در همان ایام بود که جرمی رسما از حمایت و اسپانسرینگ شرکت ایووژن با مدیریت هنی رامبد محروم شد و رسما جرمی به تیم اکسیژن کویت پیوست تا خود را برای مستر المپیا 2020 آماده کند.

ازدواج جرمی بوندیا

همسر جرمی بومدیا از فیتنس کار ها و فیتنس مدلینگ های اینستاگرامی است بنام آناستاسیا سیچ و که از اواخر ماه مارس سال 2019 میلادی وارد رابطه با جرمی بوندیا شده و سر انجام این رابطه در سپتامبر 2020 به ازدواج ختم شد.

آنچه که در خوشبختی این زوج نقش مهمی دارد، ورزشکار بودن طرفین هست و هر دو در کنار هم ورزش را ادامه میدن و خصوصا جرمی بوندیا که رویای پنجمین قهرمانی مستر المپیا را در ذهن می پروراند و پروفایل جرمی بوندیا مهر تاییدی بر این موضوع است.

همسر جرمی بوندیا حامله است و او پدر می شود

همسر جرمی بوندیا یعنی آناسیستا سیچ در تاریخ 12 آگوست سال 2020 با انتشار پستی در اینستاگرتم خود خبر از حامله بودن خود و پدر شدن جرمی بوندیا در آینده ای نزدیک خبر داد.

حامله بودن همسر جرمی بوندیا

در این قسمت لحظه خبردار شدن جرمی از حامله شدن همسرش و شوق و ذوق او را ببینید :

در ادامه شما را دعوت می کنیم به مشاهده قسمتی از جلسه عروسی و تقدیم حلقه ازدواج توسط جرمی بوندیا به همسرش :

امیدواریم از مطالعه این مطلب لذت برده باشید و شما میتونین آخرین اخبار بدنسازی و معرفی بهترین بدنساز های ایرانی رو در پیج اینستاگرام ما antus.ir به آدرس ببینید.