ورود اعضا

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
حساب ندارید؟ ثبت نام
هنی رامبد

هنی رامبد مربی ایرانی و بهترین مربی بدنسازی حال حاضر دنیا

بیوگرافی هنی رامبد یا هانی رامبد مربی هادی چوپان و قهرمانان مستر المپیا و مبدع روش تمرینی Fst-7

مطلب فوری : توصیه های استاد هنی رامبد برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا + فیلم

هنی یا هانی رامبد ، یکی از بهترین مربیان بدنسازی در دنیاست که اصالتا ایرانی است

هانی رامبد را خالق حرفه ای ها می نامند و در ادامه و در بیوگرافی هنی رامبد خواهیم دید که چرا به او لقب “خالق حرفه ای ها ” را داده اند./ مبدع روش تمرینی Fst-7

هنی رامبد

هنی رامبد

بیوگرافی و اصالت ایرانی

همان طور که گفتیم هنی رامبد اصالتا ایرانی است و همسر او فریناز نیز اصالتا ایرانی بوده و طبق گفته خود او از سن حدود 6 سالگی به آمریکا مهاجرت نموده است.

این زوج خوشبخت صاحب یک فرزند پسر بنام کامران هستند.

پدر و مادر هنی از سمت بندر انزلی هستند اما خود او در کویت بدنیا آمده است و طبق گفته خودش بهمین دلیل پدرش برای او یک اسم عربی انتخاب کرده است.

ولی  او خود را همواره یک ایرانی می داند و جمله معروفی دارد با این عنوان :

ایرانی هستم و به ایرانی بودنم افتخار می کنم.

هنی بهمراه خانواده اش چند سالی را در کویت بودند و بعد از آنجا به لندن سفر کرده و مدتی را در آنجا ساکن بودند و سپس با توجه به اینکه پدرش مدرس تربیت بدنی بود به آمریکا سفر کردند.

طبق گفته خود او از همان کودکی به زبان فارسی علاقه داشته و همیشه سعی می کرده که در جمع ایرانی ها حاضر بشه و فارسی صحبت کنه و جالب است بدانید که هم اکنون هنی فارسی حرف میزند اما توانایی خواندن نوشته های فارسی را ندارد و در صورتی که بخواین باهاش ارتباط برقرار کنین باید بطور فینگیلیش براش تایپ کنید و اینجوری متوجه میشه.

هنی رامبد میگوید که بار ها شاگرد های خود از جمله جی کاتلر و فیل هیث را به رستوران های ایرانی دعوت کرده است.

هنی یکی ار بهترین مربیان بدنسازی دنیاست و متولد سال 1975 میلادی (1354 شمسی) است. هنی یکی از موفق ترین و شناخته شده ترین مربیان مسترالمپیاست که قهرمانان زیادی با مربی گری او تربیت شده اند.

مدرک تحصیلی او لیسانس است و در رشته زیست شناسی و فیزیولوژی اعصاب دانشگاه کالیفرنیا فارغ التحصیل شده است.

مبتدع سیستم تمرینی Fst-7

هنی مبتکر روش تمرینی Fst-7 میدانند که این روش مخفف Fascia Stretch Training یعنی تمرین کش آمدن فاشیا است و عدد 7 که در در انتها آماده است بیانگر این است که در آخرین حرکت تمرینی عضله ستی 7 تایی را تعبیه کرده است.

در روش تمرینی Fst-7 تمرکز بر روی فاشیا( تور سفت و سخت محکمی از جنس فیبروپلاست و کلاژن است که عضلات را محاصره کرده و باعث نگهداری عضلات می گردد و بدین ترتیب مانع  از رشد عضلات می شود ) است و پایه اصلی این تمرینات بر این اساس است و علت و عامل اصلی رشد عضلات در این روش همان فیگور گیری بعد از تمرین است که سبب پاره شدن کش فاشیا شده و بدین ترتیب به عضلات شوک وارد می شود.

نکته قابل توجه این روش این است که نمیتوان آن را همیشه برای یک گروه عضلانی انجام داد و حد اکثر زمان برای اجرای این روش 3 هفته می باشد و پس از آن باید گروه عضلانی دیگری را تحت این روش مورد هدف قرار داد.

این سیستم تمرین بدلیل اینکه در سطح پیشرفته قرار دارد یک سری پیش نیاز ها دارد که عبارتند از : تغذیه، خواب و مکمل مناسب میباشد و البته باید به این نکته نیز اشاره نمود که نقش کلیدی آب در این روش از مکمل نیز بالاتر است.

در پایان برای مثال به یک  نمونه برنامه جلوبازو با این روش توجه کنید:

جلو بازو دمبل متناوب: ۸-۱۰-۱۲
جلو بازو دستگاه: ۱۰ *۳
جلوبازو هالتر ایستاده: ۱۰ * ۷

خیلی از افراد مطرح بدنسازی دنیا با این روش قله های موفقیت را طی کرده اند که در ادامه به معرفی شاگردان هنی رامبد میپردازیم.

حرکات ورزشی برای کارمندان

برند سازی هنی رامبد

رامبد با تجربیاتی که در زمینه مربی گری حرفه ای داشته و همچنین با توجه به رشته تحصیلی خود ، تصمیم گرفت تا شرکتی برای تولید مکمل های بدنسازی تاسیس کند و بخاطر مصرف این مکمل ها توسط قهرمانان رشته بدنسازی ، توانست به شهرت زیادی دست یابد و اکنون شرکت او به نام EVOGEN در 25 کشور نمایندگی فعال دارد!

معرفی شاگردان معروف هنی رامبد

فیل هیث

فیل هیث متولد 18 دسامبر 1979 در واشنگتن است. او توانسته قهرمان هفت دوره پی در پی مستر المپیا در رشته بادی بیلدینگ و رده وزنی آزاد شود. او توانسته با مربی گری رامبد به این موفقیت ها دست یابد.
فیل هیث بعلت عمل جراحی از قسمت ناف خود از کسب عنوان قهرمانی مستر المپیا در سال 2018 باز ماند. او بلافاصله پس از این مسابقات، تمرینات خود را همچنان قوی ادامه میدهد تا خود را به رکورد داران مسترالمپیا برساند.

فیل هیث شاگرد هنی رامبد

فیل هیث شاگرد هنی رامبد

جی کاتلر

جی کاتلر یکی از رقیبان و البته رفیق های رونی کلمن معروف است و تحت مربی گری هنی توانست رونی کلمن را شکست دهد و قهرمان مستر المپیا شود.

جی کاتلر دارنده 4 دوره قهرمانی مستر المپیا است.

جی کاتلر شاگرد هنی رامبد

جی کاتلر شاگرد هنی رامبد

جرمی بوندیا

جرمی بوندیا از ستاره های فیزیک دنیاست که سال 2018 بعلت عمل جراحی که از ناحیه کتف داشت نتوانست پنجمین عنوان قهرمانی را کسب کند.
جرمی بوندیا قهرمان چهار دوره مستر المپیا در رشته فیزیک و عضو گروه ایووژن ست.
خبر هایی نیز منتشر شده است که حضور او در مستر المپیای 2018 آخرین حضور او بوده است.

جرمی بوندیا پس از مسابقات مستر المپیا 2018 از مربی خود یعنی هنی رامبد جدا شد و پس از آن با توجه به اینکه گفته بود دیگر در مستر المپیا شرکت نمی کند، به بعضی زیرشاخه های ورزشی دیگر از جمله برخی ورزش های رزمی و هوازی روی آورد.

البته ناگفته نماند که او در مهر ماه 98 با انتشار پستی مبنی بر پیوستن به تیم اکسیژن کویت تحت مربی گری عبدالله، اعلام کرد قوی تر از قبل که به مسابقات برمیگردد.

جرمی بوندیا

مربی هادی چوپان نیز هنی رامبد است

قهرمان معروف ایرانی که توانست در سال 2018 تمرینات خود را زیر نظر این استاد بزرگ بدنسازی استارت بزند و قهرمانی های متعددی طی همین مدت یک ساله از جمله مسابقات گرند پریکس کسب کند.
خیلی از تحلیل گران و قهرمانان او را رقیب فلکس لوئیس و قهرمان بعدی مستر المپیا در رده وزنی 212 پوند (90 کیلو گرم)  در سال 2019 میدانند.

هادی چوپان در مستر المپیای 2019 در دسته وزنی اوپن شرکت کرد و توانست قهرمان از دید مردم شود و از دید داوران نیز نفر سوم شد و این باعث افتخار هر ایرانی است.
ما نیز برای این قهرمان بااخلاق ایرانی و مربی هادی چوپان آرزوی موفقیت می کنیم.

هادی چوپان

هادی چوپان

آندره دئیو ( Andrei Deiu )

اواخر حضور جرمی بوندیا بود که آندره نیز به تیم ایووژن تحت مربی گری استاد هنی رامبد پیوست و هنی رامبد از آن زمان تلاش خود را مبنی بر رساندن آندره به سطح بالای مسابقاتی شروع کرد.

سوال هایی که مطرح است این است که آیا آندره جای جرمی را پر خواهد کرد یا خیر و با توجه به شناختی که از خالق حرفه ای ها یعنی هنی رامبد داریم، قطعا آندره در جایگاه خوبی از سطح بدنسازی رشته فیزیک قرار خواهد گرفت.

برای هنی رامبد عزیز و تیم قدرتمند ایووژن آرزوی موفقیت روز افزون داریم.

مربی آندره دیو; آندره دئیو ; Andrei Deiu'

دواین جانسون ( راک )

دواین جانسون معروف به راک ، متولد کالیفرنیا در سال 1972 میلادی ، بازیگر معروف و سرشناس هالیوودی و قهرمان سابق مسابقات کشتی کج ، توانست با مربی گری این مربی بزرگ قهرمان بسیاری از رقابت ها شود.

دواین جانسون

دواین جانسون و هنی رامبد

مطلب پیشنهادی : لایو اینستاگرامی هنی رامبد و پاسخ به سوالات ایرانیان به زبان فارسی

برای مشاهده آخرین نتایج مستر المپیا 2019 و پخش زنده مسابقات اینجا را کلیک کنید.

حتما بخوانید : حرکات ورزشی ویژه کارمندان و پشت میز نشینان

 نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی – بیوگرافی هنی رامبد – مربی هادی چوپان – روش تمرینی Fst-7 – روش تمرینی Fst-7 – مربی هادی چوپان – بیوگرافی هنی رامبد – هانی رامبد – مشاهده بهترین نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی در ایران

برای اطلاع از آخرین اخبار بدنسازی و پرورش اندام کلیک کنید.

نظر ارسال کنید