ورود اعضا

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
حساب ندارید؟ ثبت نام
شان رودن; شاون رودن

دلیل محرومیت شان رودن از مسابقات مسترالمپیا 2019

منع حضور شان رودن در مستر المپیا 2019

شان رودن، قهرمان مستر المپیای 2018 از حضور بر استیج مستر المپیا 2019 منع شد !

خبر منع حضور شان رودن ، قهرمان مستر المپیا 2018 ، خبری بود که همگان را شوکه کرد.
شان رودن سال گذشته با ارائه بدنی متقارن و زیبا توانست ساندو را از چنگ فیل هیث بیرون بکشد و طلسم قهرمانی های فیل هیث را بشکند اما ….

دلیل محرومیت شاون رودن در مستر المپیا

علت این منع حضور به شرح زیر است :
در تاریخ 13 جولای 2019 بود که دیوید پكر (مدیر اجرایی مستر المپیا)  اعلام كرد مجوز شان رودن برای شركت در مسابقات مستر المپیا سال جاری و همچنین تمامی مسابقاتی كه در آینده برگزار خواهد شد لغو گردید.
او همچنین اعلام کرد تا زمانی که تکلیف این پرونده مشخص شود، حمایت و پشتیبانی شرکت های ماسل اند فیتنس اند فلكس از او قطع خواهد بود.
ماجرا از این قرار است که شان رودن متهم به تجاوز جنسی به خانم بدنسازی شده است که این خانم مستقیما به پلیس مراجعه نموده و موضوع را با پلیس در میان میگذارد.
پلیس نیز پس از انجام آزمایشات و معایناتی صحت ادعای این خانم بدنساز را تایید می کند و این جرم در ایالت یوتا از نوع جرم های درجه اول می باشد.
میزان وثیقه ای که تا این لحظه دادگاه برای این جرم شان در نظر گرفته شده است برابر است با 750 هزار دلار !!!
گفته می شود این خانم برای گرفتن مشاوره به شان مراجعه کرده است و چندین بار و به  بهانه های مختلف قصد خروج را داشته که موفق نشده است.

شان رودن

شان رودن

این گونه اخلاق ها از یک ورزشکار حرفه ای که سابقه هفت مرتبه شرکت در مسابقات مستر المپیا را دارد واقعا دور از انتظار است و به دور از اخلاق قهرمانی.
برای دیدن تمام مطالب مربوط به شان رودن اینجا کلیک کنید

– تجاوز جنسی شان رودن – دلیل محرومیت شاون رودن – شان رودن در مستر المپیا – تجاوز شاون رودن – شان رودن – تجاوز شاون رودن – محرومیت شان رودن – تجاوز جنسی شان رودن – تجاوز جنسی شاون رودن

با آخرین و داغ ترین اخبار بدنسازی همراه ما باشید در www.Antus.ir

مشاهده بهترین نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی در ایران

نظر ارسال کنید